SL Efficient™ konstrukcija, skirta PV elementų montavimui
ant plokščių stogų, pietinei ir rytų-vakarų pusėms

Pagrindiniai konstrukcijos privalumai

Ši saulės kolektorių montavimo sistema pagaminta iš lengvo, korozijai atsparaus aliuminio, todėl yra patvari ir lengvai naudojama. Sistema gali būti montuojama tiesiai ant stogų, nereikalaujant jokių papildomų atramų, o frezuotos aliuminio plokštės yra perdirbamos. Unikalūs spaustuvai, naudojami plokštėms tvirtinti, taip pat pagaminti iš aliuminio, o sistema sudaryta iš minimalaus skaičiaus komponentų, todėl ją paprasta ir efektyvu transportuoti, montuoti ir prižiūrėti.

Šioje saulės kolektorių montavimo sistemoje naudojamos medžiagos yra ekologiškos ir natūralios, o konstrukciniai ir tvirtinimo komponentai pagaminti iš perdirbamo aliuminio. Šilumą izoliuojanti dalis pagaminta iš veltinio. Sumontavus visus sistemos komponentus, jie tarpusavyje sujungiami ir sukuria stabilią konstrukciją, užtikrinančią saulės elektrinės ilgaamžiškumą ir stabilumą. Apskritai ši saulės kolektorių montavimo sistema yra tvarus ir patikimas atsinaujinančiosios energijos gamybos sprendimas.

Surinkimo metodika:

Saulės kolektorių montavimo procesą sudaro keli etapai. Pirmiausia ant stogo uždedami aliuminio jungiamieji komponentai (priekinis, vidurinis ir galinis), o prie aliuminio komponentų apačios priklijuojamas veltinys, kad stogas neperkaistų. Toliau aliuminio komponentai tvirtinami balastu, kuris yra ant specialių padų, kad būtų užtikrintas didesnis stabilumas.

Kai karkasas yra vietoje, fotovoltinis elementas montuojamas ant aliuminio komponentų ir tvirtinamas paprastais, bet tvirtais aliuminio spaustukais. Galiausiai visa konstrukcija uždengiama lengvai pritvirtinamu aliuminio priekiniu stiklu, kuris papildomai apsaugo saulės kolektorius.

Sudedamos dalys

  • Aliuminio jungiamosios dalys: priekinė, vidurinė ir galinė. komponente Presuotos nerūdijančio plieno veržlės. Modulio apačia padengta veltiniu sluoksniu
  • PV elemento prispaudėjai susideda iš: aliuminio spec. profilio ir nerūdijančio plieno varžtų, kurie įsukami į aliuminio jungiamuosiuose komponentuose paruoštas skyles
  • Balasto padai susideda iš techninio veltinio
  • Vėjalentės susideda iš aliuminio
Back
Registruokitės pokalbiui
Registruokitės konsultacijai

    Palikite savo kontaktinę informaciją, o Solarplant konsultantai su Jumis kuo greičiau susisieks!